O nas

Drukarnia XXI w. to taka, która nie boi się projektowych wyzwań, a dla nas wyzwania to codzienność.

OFERTA

To czego potrzebujesz TO MY

Oferujemy nie tylko zrealizowanie zlecenia. Budujemy Twoje doświadczenie i wyznaczamy standardy obsługi, do których inni tylko aspirują.

Doświadczenie

Drukarnia powstawała w 1995 roku i od tamtego czasu nieprzerwanie rozwijamy się, dopasowując do zmieniającej się branży. Doświadczenia nie da się kupić.

Technologia

To coś, na co od zawsze stawialiśmy. Rozwój parku maszynowego i wdrażanie nowoczesnych technologii to jeden z naszych fundamentów działalności. Oferujemy tylko to co najlepsze.

Użyteczność

Blisko 30 lat działalności to nie tylko ogrom doświadczenia drukarskiego, ale również bezcenna wiedza dotycząca maksymalizowania użyteczności reklamowej każdego projektu i nośnika

Wieloletnia tradycja

Historia

Jesteśmy rodzinną firmą, założoną w 1995 roku. Perspektywicznie patrzymy w przyszłość, ale nigdy nie zapominamy o fundamentalnych wartościach w biznesie.

Park maszynowy

Inwestycje w rozwój parku maszynowego traktujemy jak coś oczywistego, bez czego nie da się funkcjonować na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z ogromu możliwości, jakie oferujemy naszym klientom.

Jakość mamy w standardzie

Zaufanie

Iwonex to nie tylko zwykła drukarnia. To znana w regionie marka solidnego pracodawcy i partnera w biznesie, na którego można liczyć, bo niezmienna od lat jakość jest u nas w standardzie.

druk wielkoformatowy