Katalogi i foldery

Katalogi reklamowe

Foldery i katalogi reklamowe to najbardziej rozpowszechniona forma prezentacji firmy i jej oferty. W zależności od potrzeb może to być wydawnictwo reklamowe kilku a nawet kilkudziesięciostronicowe, o różnym kształcie i formacie.

Każda publikacja reklamowa spełnia inną funkcję, stąd kreacja graficzna jest zawsze dostosowana do konkretnego rodzaju reklamy, a drukowanie folderów i katalogów wymaga indywidualnego podejścia.

Początkowa faza pracy to projektowanie katalogu. Podstawowy cel, który nam przyświeca przy każdym projekcie, to odkrycie odpowiedniej formy graficznej prezentowanej treści.

Druk katalogów i folderów

Wydrukowany katalog czy broszura reklamowa to coś więcej niż sam projekt graficzny. Przy tworzeniu katalogów i folderów reklamowych dużą uwagę zwracamy na dobór właściwego materiału. Gramatura papieru, tłoczenia, rozłożenie lakierowania itp. mają decydujące znaczenie w odbiorze publikacji przez klienta.

Dokładamy wszelkich starań, aby gotowy produkt był na możliwie najlepszym poziomie i spełniał wszystkie cele, jakich oczekujesz.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszego drukowania katalogów.

Kontakt